top of page

matMASTER.

20 lutego w SP1 w Barczewie odbył się kolejny Drużynowy Wielobój Matematyczny matMASTER.

Drużyny odszyfrowywały hasła, pokonywały matematyczny labirynt, układały Tangramy, Pentomino, tworzyły trójwymiarowe konstrukcje według wytycznych, robiły zakupy i obliczały kaloryczność posiłków.

Zwycięzcami Drużynowego Wieloboju Matematycznego matMASTER zostały drużyny: w klasach IV: I miejsce - kl. IVb, II miejsce - kl. IVa; w klasach V: I miejsce - kl. Va, II miejsce - kl. Vc, III miejsce - kl.Vb; w klasach VI: I miejsce - kl. VId, II miejsce - kl. VIb, III miejsce - kl.VIa; w klasach VII: I miejsce - kl. VIIa, II miejsce - kl. VIIc, III miejsce - kl.VIIb; w klasach VIII: I miejsce - kl. VIIIb, II miejsce - kl. VIIIa, III miejsce - kl.VIIIc.

Gratulujemy.

Search By Tags
bottom of page