materiały do pobrania
Materiały do obejrzenia

Sztuka to podejmować walkę

Ten krótki film animowany porusza serca dzieci i dorosłych. Widzimy, jak piesek o trzech łapkach potyka się, upada, a potem wstaje i zaczyna od nowa. Najlepsze jednak przychodzi na sam koniec.
Wewnętrzna siła psiaka, jego determinacja i radość doprowadzają do kolejnego cudu. Chcesz wiedzieć, do jakiego? Koniecznie obejrzyj więc film.
Dowiesz się z niego, że z przyjacielem u boku Twoje trudności mogą się wydawać prostsze i łatwiejsze do pokonania. Być może więc zamiast - napotykając przeszkody - zamykać się w sobie, lepiej wydobyć na światło dzienne swoje zalety, wzmocnić je i otoczyć się wartościowymi ludźmi i zwierzętami?
To tylko nieco ponad cztery minuty. Zachęcamy Cię, byś obejrzał ten krótki animowany film razem z całą swoją rodziną. Naprawdę warto!