Najlepsi w roku szkolnym 2018/2019

 

Najlepsi w roku szkolnym 2017/2018

Skład Rady Samorządu Uczniowskiego
w roku szkolnym 2016/2017

Zarząd Rady Samorządu Uczniowskiego

 

                 Przewodnicząca -  Sielawa Adam VI A

   Wiceprzewodnicząca - Dąbkowski Adrian IV A

             Sekretarz - Kińska Weronika VI D

                 Członek - Plachimowicz Alicja VI B

              Członek - Wójcik Borys V A

 

Lista Rady Trójek Klasowych
w roku szkolnym 2016/2017

 

            0              Chyła Iwona

            I a            Aneta Pawlikowska

            I b            Paulina Szlemp

            I c            Ewa Zahorska

            II a           Marta Jabłońska-Plucińska

            II b           Małgorzata Magda

            II c           Mateusz Łukasik

            II d           Katarzyna Lewandowska

            II e           Monika Borowska

            III a          Agnieszka Dobosz-Szmigiel

            III b          Robert Żbikowski

            III c          Agnieszka Zielińska

            III d          Justyna Fijas

            IVa/s       Stanisław Hebda

            IV b         Magdalena Konopacka

            IV c         Iwona Bielińska

            IV d         Małgorzata Hajduk

            V a/s       Michał Rak

            V b          Beata Goworek

            V c          Barbara Szukiełowicz

            V I a/s     Mariusz Kozera

            VI b         Anna Kadłubowska

            VI c         Agnieszka Gruszka

            VI d         Joanna Bronakowska

            VI e         Kamila Sumińska

 

Najlepsi w roku szkolnym 2016/2017

20170223_093456
20170223_093442
20170223_093432
20170223_093422
20170223_093428
20170223_093412
20170223_093405
20170223_093335
20170223_093337
20170223_093327
20170223_093150
20170223_093127
20170223_093137
20170223_093111
20170223_093046
20170223_092957
20170223_093027
20170223_093042
20170223_083926
20170223_083916
20170223_083926
20170223_083908
20170223_083859
20170223_083757
20170223_083622
20170223_083626
20170223_083728
20170223_083715
20160930_084345
20160930_084341
20160930_084347
20160930_093657
20160930_093650
20160930_093654
20160930_084506
20160930_093220
20160930_093313
20160930_093302
20160930_093241
20160930_093444
20160930_093505
20160930_093347
20160930_093327
20160930_093409

Stypendia Wręczone!

Najlepsi uczniowie którzy otrzymali stypendia za wyniki w nauce i osiagniecia sportowe za I Półrocze 2015/2016 r.

12764483_951800538230161_8476855653502845954_o (1)
12734105_951801671563381_1175978627248066033_n (1)
12711106_951799204896961_4112798541117267953_o (2)
12419119_951801631563385_4674243414889226948_o (2)

 

Najlepsi w roku szkolnym 2014/2015

Najlepsi w roku szkolnym 2013/2014