Zapraszamy na Cykl Spotkań dla Rodziców – warsztaty umiejętności wychowawczych.

Zapraszamy na

Cykl Spotkań dla Rodziców – warsztaty umiejętności wychowawczych

„Jak mówić, żeby dzieci nas słuchały? Jak słuchać żeby dzieci do nas mówiły?”

Do udziału zapraszamy każdego, komu zależy na wspieraniu swojego dziecka i na budowaniu z nim dobrego kontaktu.

Podczas 12-ciu 3 godz. spotkań uczestnicy będą mieli możliwość:

- nauczyć się, „jak mówić, żeby dzieci nas słuchały, jak słuchać, żeby dzieci do nas mówiły”;

- zastanowić się, co to znaczy chwalić i być stanowczym z pożytkiem dla dziecka;

- zdobyć nowe pomysły, jak skutecznie zachęcać dziecko do współpracy, jak zapobiegać „wybuchowi wulkanu” w codziennych sytuacjach i rozwiązywać trudności.

Spotkania rozpoczynają się we wtorek, 3 marca 2015 r. o godz. 15.30 w Szkole Podstawowej nr 1 przy ul. Wojska Polskiego 36 w Barczewie

(zbiórka przy sekretariacie).

Uwaga! Konieczne wcześniejsze zapisy! Wszystkich zainteresowanych udziałem lub zdobyciem bliższych informacji prosimy o jak najszybszy kontakt z prowadzącą grupę – psychologiem mgr Martą Urban-Burdalską, e-mail:martaburdalska@gmail.com, lub z Sekretariatem Szkoły tel. (89) 5148282.

Jest możliwość wcześniejszej konsultacji z prowadzącą zajęcia w każdy wtorek lutego od 15.30 do 18.30 (gabinet Pedagoga Szkolnego).

SERDECZNIE ZAPRASZAMY!

Udział w spotkaniach jest bezpłatny