Mata w każdej szkole

W dniu 2510.2023r. dziewięcioosobowa reprezentacja naszej szkoły wzięła udział w wojewódzkim turnieju „Mata w każdej szkole”. W turnieju wzięły udział następujące drużyny: SP nr 14 Olsztyn, SP nr 18 Olsztyn, SP nr 30 Olsztyn, SP nr 1 Barczewo i gospodarz turnieju SP nr 11 Olsztyn.

Turniej rozgrywany był systemem „każdy z każdym” w dwóch grupach. Zwycięzcy grup rywalizowali o I miejsce, a drużyny z 2gich miejsc o III miejsce. Każdy mecz składał się z 4 konkurencji.

Nasza szkoła rywalizowała w grupie B:

SP nr 1 Barczewo - SP 30 Olsztyn 8:0

SP nr 1 Barczewo - SP 18 Olsztyn 2:6

W walce o III miejsce spotkaliśmy się ze SP nr 14 z Olsztyna. Rywalizację wygraliśmy wynikiem 8:2.

Naszą szkołę reprezentowali uczniowie klasy Va, Vb, VIa, VIb, VIIa i VIIIa:

Piotr Andronais, Hanna Kaczor, Agata Sławińska, Oliwia Milewicz, Wiktor Drężek, Wiktor Kaczor, Filip Ejdys, Marta Niedźwiecka wraz z nauczycielem w-f Anną Zientek.

Wyniki końcowe:

I miejsce – SP nr 18 Olsztyn

II miejsce – SP nr 11 Olsztyn

III miejsce – SP nr 1 Barczewo

Każda drużyna dostała koszulki oraz medale i dyplomy.

Opracowała: Anna Zientek