top of page

Gminny Turniej MINI RAMBIT

W dniu 13.04.2023 r., z okazji Światowego Dnia Sportu odbył się Gminny Turniej MINI RAMBIT, który został zorganizowany przez Urząd Miasta Barczewa i ZS nr 3 w Barczewie. W turnieju wzięły udział szkoły z Wipsowa, Łęgajn, Lamkowa, Ramsowa, Kronowa i Barczewa. Uczniowie mogli wykazać się w konkurencjach sportowych i wiedzy na temat gminy.Naszą szkołę reprezentowali: Maja Januszewska, Oliwia Milewicz, Igor Rapa, Artur Supieta, Dawid Andronais, Gabriel Kurach, Oliwia Kłos, Daria Budzeńska wraz z opiekunem Anną Zientek.

Klasyfikacja końcowa:

I miejsce ZS nr 3 w Barczewie

II miejsce Niepubliczny Zespół Szkół i Placówek w Wipsowie

III miejsce Szkoła Podstawowa nr 1 w Barczewie

IV miejsce Zespół Szkolno-Przedszkolny w Łęgajnach

IV miejsce Niepubliczny Zespół Szkół i Placówek w Kronowo

V miejsce Niepubliczna Szkoła Podstawowa w Lamkowo

Gratulujemy wszystkim zawodnikom!!!

Anna Zientek


Comments

Rated 0 out of 5 stars.
No ratings yet

Add a rating
Search By Tags
bottom of page