top of page

WYNIKI KONKURSU PLASTYCZNEGO­čÜŽÔÇ×Bezpieczni w drodze do szko┼éyÔÇŁ­čÜŽ

W konkursie wzi─Öli udzia┼é uczniowie zer├│wki, klas pierwszych, drugich i trzecich i czwartych. Prace plastyczne wykonane by┼éy r├│┼╝nymi technikami, w wi─Ökszo┼Ťci z nich zastosowano technik─Ö ┼é─ůczon─ů. Przedstawiaj─ůc swoj─ů bezpieczn─ů drog─Ö do szko┼éy, dzieci uwzgl─Ödni┼éy znaki drogowe, sygnalizatory ┼Ťwietlne, odblaskowe ubranie

prawid┼éowe przej┼Ťcie przez ulic─Ö. Ci─Ö┼╝ko by┼éo wybra─ç najlepsze prace dlatego wyniki konkursu przedstawiaj─ů si─Ö nast─Öpuj─ůco: I miejsce: Dominika Or┼éowskiego 4a, Olek Fyda 2b, Arek Zwolan 2b, Magdalena Ruci┼äska 4a, Michalina Lech 2a, Zosia Markiewicz 2b, Zuzanna Krzyszto┼ä 2b, Gabry┼Ť Kurach 4a, Szymon Krasi┼äski 2b, Zosia ┼üawicka 2b.

Gratulujemy laureatom oraz dzi─Ökujemy wszystkim uczestnikom konkursu. Ka┼╝da praca jest pi─Ökna i estetycznie wykonana. Na zwyci─Özc├│w konkursu czekaj─ů w szkole dyplomy i nagrody rzeczowe.

Search By Tags
bottom of page