top of page

Tydzień dla Edukacji Antydyskryminacyjnej

W dniach 16-22.05.2022 w naszej szkole obchodziliśmy Tydzień dla Edukacji Antydyskryminacyjnej. Mieliśmy zajęcia na temat mechanizmów dyskryminacji. Uświadomienie sobie tych mechanizmów to droga do tego aby im zapobiegać.
Życie nasze po to jest, aby stawać się lepszymi a my chcielibyśmy opuścić mury naszej szkoły jako jeszcze lepsze osoby.
Był to tydzień rozmów nie tylko na lekcjach ale na szkolnym korytarzu czy w zaciszu sali lekcyjnej o naszych osobistych przeżyciach. Niektórzy z nas ubrali się w tym tygodniu na żółto, ponieważ "Edukacja antydyskryminacyjna jest jasna jak słońce" i z "Edukacją antydyskryminacyjną stworzymy zgraną klasę"- taką słoneczną!.

Empatycznie wszystkich pozdrawiamy!

コメント

5つ星のうち0と評価されています。
まだ評価がありません

評価を追加
Search By Tags
bottom of page