top of page

rekrutacjA i nauki w Samorządowej Szkole Muzycznej I stopnia w Dywitach, filia BarczewoSzanowni Państwo,


Za nami bardzo trudny rok. Na szczęście wiele wskazuje na to, że po wakacjach wrócimy do normalnego życia i funkcjonowania, tak w codziennych aktywnościach, jak i w edukacji.

Póki co, wielu rodziców z niepokojem patrzy na długie godziny, które ich pociechy spędzają przed komputerami czy smartfonami. Jesteśmy przekonani, że kontakt dzieci ze sztuką, z muzyką, ruchem, wspólne muzykowanie, występy na koncertach będą w nadchodzącym czasie wspaniałym narzędziem, pomagającym dzieciom wrócić do radosnego, aktywnego i twórczego życia.


Gorąco zachęcamy do zapoznania się z treściami dotyczącymi rekrutacji i nauki w Samorządowej Szkole Muzycznej I stopnia w Dywitach, filia Barczewo zamieszczonymi w formie atrakcyjnej ulotki na stronie Zespołu Szkół w Barczewie (tu ewentualnie link), oraz obejrzenia filmu promującego naszą szkołę klikając lub wklejając ten oto link do przeglądarki:Rekrutacja odbędzie się 19 czerwca w godzinach 9 – 13 w budynku ZS w Barczewie.

Kontakt tel. 790 510 023, 608 581 834


Z poważaniem,

Jacek Michalski,

wicedyrektor SSM I st. W Dywitach,

filia Barczewo

Comments

Rated 0 out of 5 stars.
No ratings yet

Add a rating
Search By Tags
bottom of page