top of page

"mam talent jak Feliks"konkurs plastyczny

"Mam talent jak Feliks" to tytuł tegorocznego konkursu plastycznego zorganizowanego w ramach obchodów Dnia Patrona Szkoły. Uczniowie bardzo licznie przystąpili do jego realizacji.
I miejsce:
Oliwia Milewicz kl.IVa
II miejsca:
Gabriel Kurach kl.Va, Sandra Borowska kl.Vb, Oliwia Jakubaszek kl.VIIb, Marcel Kwiatos kl.VIIa, Artur Dubielecki kl.VIIa, Roksana Rutkowska kl.VIa, Agata Raczkowska kl.IVb, Hubert Szejna kl.VIIc, Amelia Kajetaniak kl.VIIa, Karolina Szejna kl.Va, Magdalena Rucińska kl.Va.
III miejsca:
Anna Łukasik kl.VIIb, Lena Jóźwiak kl.VIa, Amelia Przyjemska kl.IVb, Maja Półjanowska kl.Va, Kamila Żywicka kl.VIIc, Lena Kalwasińska kl.IVa.
Wyróżnienia:
Kaja Dowgiałło kl.IVb, Lena Onufryjenko kl.IVb, Olga Wilczewska kl.IIIa, Anna Szymaniak kl.IIIa, Mateusz Patoleta kl.IVb, Alina Sai kl.VIa, Jakub Orłowski kl.IVb, Tatiana Marthushevska kl.VIIc, Dominik Orłowski kl.Va
Zapraszamy do obejrzenia galerii prac.:)

コメント

5つ星のうち0と評価されています。
まだ評価がありません

評価を追加
Search By Tags
bottom of page