top of page

DZIEŃ MATEMATYKI & DZIEŃ LICZBY PI

12 marca to Dzień Matematyki, a 14 marca - Dzień Liczby Pi. Z tej okazji w naszej szkole w poniedziałek odbyły się dwa matematyczne konkursy: Drużynowy Wielobój Matematyczny matMASTER dla uczniów klas IV-VI oraz konkurs Kahoo-Rubi-Geo dla uczniów klas VII-VIII. Zwycięzcami Drużynowego Wieloboju Matematycznego matMASTER zostali: - wśród klas czwartych - Drużyna Piejącego Koguta z klasy IVa w składzie: Marek Perżyło, Julia Flont, Aleksandra Gręda; - wśród klas piątych - Drużyna Lecącego Gołębia z klasy Va w składzie: Julia Czarniecka, Filip Ejdys, Franciszek Piechowski; - wśród klas szóstych - Drużyna Skocznego Zająca z klasy VIa w składzie: Mikołaj Kilianowski, Nikola Zadobiuk, Marcin Kądziela. Zwycięzcami konkursu Kahoo-Rubi-Geo zostali: I miejsce - Róża Plucińska klasa 7a II miejsce - Klaudia Pieczkowska 8d III miejsce - Michał Reut 7a Młodsi uczniowie odszyfrowywania kody, układali tangramy, pokonywali matematyczny labirynt, robili zakupy. Starsi mieli do rozwiązania quiz w Katoot, grę logiczną i budowle z klocków Geo. Gratulujemy zwycięzcom!
Comentários

Avaliado com 0 de 5 estrelas.
Ainda sem avaliações

Adicione uma avaliação
Search By Tags
bottom of page