top of page

Podziękowania dla rodziców.

Drodzy Rodzice!

Za nami kolejny rok szkolny, wypełniony wieloma ważnymi wydarzeniami. Mamy za sobą 10 miesięcy wytężonej pracy, wysiłku, ale też sukcesów i radości, które niewątpliwie są zasługą uczniów. Doskonale wiemy, że nasze ostatnie miesiące w tym roku szkolnym były dniami pełnymi obaw, refleksji, zwątpienia. Jednak dzięki Wam – Rodzicom możemy głośno powiedzieć, że nikt z nas się nie poddał, że wytrwaliśmy, a uczniowie konsekwentnie zdobywali wiedzę, umiejętności oraz wyniki w nauce na miarę swoich możliwości.

Serdecznie dziękujemy za ogrom zrozumienia, wsparcie w trudnych chwilach, reagowanie na sygnały płynące ze szkoły, cenne uwagi oraz wskazówki. Gratulujemy wyników i osiągnięć Waszych dzieci, życząc jednocześnie aby kolejny rok przyniósł spokój, stabilizację i jeszcze więcej powodów do dumy.

Z wyrazami szacunku,

Dyrekcja wraz z Gronem Pedagogicznym

Search By Tags
bottom of page