top of page

o Spotkaniu Bożonarodzeniowym

To już po raz dziewiętnasty Szkoła Podstawowa nr 1 im. Feliksa Nowowiejskiego w Barczewie zaprosiła w swoje mury wszystkich przyjaciół i sympatyków, aby wspólnie cieszyć się z nadchodzących świąt Bożego Narodzenia.

Spotkanie Bożonarodzeniowe otworzyła dyrektor szkoły pani Monika Hemmerling oraz przewodniczący rady rodziców pan Stanisław Hebda. Następnie scenę wzięli w posiadanie artyści - od trzylatków z naszej grupy przedszkolnej aż po ósmoklasistów oraz gości. Śpiewano kolędy, przedstawiano inscenizacje, dawano popisy taneczne i muzyczne.

W tym roku motywem przewodnim była Kraina Lodu. Dekoracja została utrzymana w błękitnej tonacji, a imponujący zamek Królowej Lodu robił ogromne wrażenie. Opady sztucznego śniegu i możliwość fotografowania się z Królowa były nie lada gratką.

Jak co roku niezawodni rodzice naszych uczniów przygotowali stoiska z ozdobami świątecznymi, przetworami z domowych spiżarni oraz ciastami. Kuchnia szkolna serwowała legendarny już bigos i pierogi.

Po kilku latach przerwy rada rodziców wróciła do licytacji prezentów od sponsorów. Oferta była bardzo szeroka: m. in. meble, poduszki, vouchery.

Za wszelką życzliwość, pomoc i wsparcie cała społeczność szkolna serdecznie dziękuje i jeszcze raz życzy

SZCZĘŚLIWEGO NOWEGO ROKU.

Search By Tags
bottom of page