top of page

Spotkanie z Policjantami uczniów klas I

W naszej szkole duży nacisk kładziemy na bezpieczeństwo oraz edukację związaną z bezpieczeństwem dzieci. Dlatego też odwiedzili nas panowie Policjanci, którzy zapoznali dzieci z podstawowymi zasadami bezpieczeństwa obowiązującymi w ruchu drogowym. Policjanci zwrócili również uwagę na niebezpieczeństwa, jakie mogą czyhać na dzieci w kontaktach ze zwierzętami i obcymi ludźmi. Omówili sposoby unikania ich. Ponadto podkreślili, jak ważną rolę pełnią elementy odblaskowe, które każdy uczeń powinien posiadać. Dzieci czynnie uczestniczyły w spotkaniu. Dzieliły się swoimi spostrzeżeniami i doświadczeniami oraz zadawały bardzo dużo pytań. Na koniec spotkania każde dziecko dostało odblask na rękę oraz słodką niespodziankę. Dziękujemy panom Policjantom za spotkanie.

Search By Tags
bottom of page