top of page

Uroczyste zakończenie roku szkolnego 2018/2019

Uroczyste zakończenie roku szkolnego 2018/2019 odbyło się w hali sportowej 19 czerwca. Zgodnie z tradycją śpiewany był Hymn Państwowy, zaś reprezentanci pocztu sztandarowego przekazali swoje powinności następcom. Uczniów i nauczycieli pożegnała wakacyjnie pani Jolanta Pastuszenko Dyrektor Szkoły Podstawowej nr 1 im. Feliksa Nowowiejskiego w Barczewie. Najlepsze życzenia na bezpieczne i radosne wakacje złożył wszystkim również pan Piotr Mostek Zastępca Burmistrza Barczewa. Po odebraniu świadectw z rąk wychowawców, na wakacyjny wypoczynek udało się 523 uczniów. 83 uczniów klas VIII pożegnało naszą szkołę, by kontynuować naukę na kolejnych szczeblach edukacji. Dziękujemy nauczycielom, pracownikom szkoły oraz rodzicom za całoroczną współpracę. Uczniom życzymy bezpiecznego powrotu do szkoły 2 września 2019 r. Do zobaczenia!

Search By Tags
bottom of page