top of page

VI Gminny Festiwal Piosenki Dziecięcej i Młodzieżowej.

17 maja 2019r. w Szkole Podstawowej nr 1 im. Feliksa Nowowiejskiego w Barczewie odbył się VI Gminny Festiwal Piosenki Dziecięcej i Młodzieżowej - Barczewo2019.

Oto wyniki konkursu: Kategoria klas I - III I miejsce: Nikola Taradejna - Szkoła Podstawowa nr 3 w Barczewie II miejsce: Joanna Łukasik - Szkoła Podstawowa nr 3 w Barczewie III miejsce: Patrycja Kaczmarczyk - Niepubliczna Szkoła Podstawowa w Kronowie

Kategoria klas IV - VIII I miejsce: Anna Łukasik - Zespół Szkół w Barczewie II miejsce: Adrian Dąbkowski - Szkoła Podstawowa nr 1 w Barczewie III miejsce ex aequo: Oliwia Bastek - Szkoła Podstawowa w Łęgajnach

Julia Węgrocka - Zespół Szkół w Barczewie Wyróżnienie: Franciszek Szablewski - Szkoła Podstawowa w Ramsowie

Search By Tags
bottom of page