top of page

Kuratoryjny Konkurs Matematyczny

Przedmiotowy Konkurs Matematyczny został przeprowadzony w Szkole Podstawowej nr 1 w Barczewie w poniedziałek 20 listopada 2017r. Uczniowie pisali pod nadzorem nauczycieli : Jolanta Niedźwiecka, Magdalena Sluzewicz, Danuta Karkotka. Konkurs rozpoczął się o godz 9:20, a zakończył o godz 10: 20. Udział wzięło 15 uczniów z klas szóstych i siódmych. Rozwiązywali w ciągu 60 minut dziesięć zadań zamkniętych z czterema odpowiedziami do wyboru i cztery zadania z treścią, w których należało przedstawić własne rozwiązanie. Najlepsze wyniki uzyskali:

Eryk Mędrek kl 7b 19 pkt 79%

Patryk Goworek kl 6b 17 pkt 71%

Nina Komorowska kl 7b 13 pkt 58%

Wynik powyżej 75% naszego ucznia Eryka Mędrka kwalifikuje go do Wojewódzkiego Konkursu Matematycznego.

nauczyciel Danuta Karkotka

Search By Tags
bottom of page