top of page

Zajęcia z robotyki.

Budowanie + programowanie + myślenie projektowe + dobra zabawa. W każdy piątek w naszej szkole odbywają się zajęcia z robotyki. Rozwijamy kluczowe umiejętności XXI wieku w formie dobrej zabawy. To interaktywne zajęcia z robotyki dla dzieci organizowane na terenie naszej szkoły. Edukacja to dla nas nie tylko przyswajanie formułek, ale przede wszystkim wprowadzanie każdej teorii w życie. Łączymy naukę z zabawą w jedność. Atrakcyjność zajęć podnosi tworzenie niezwykłych konstrukcji .

Oprócz tego zajęcia pozwalają dzieciom:

  • lepiej zrozumieć otaczający je świat,

  • przyswoić podstawowe pojęcia w zakresie robotyki, elektroniki, informatyki, fizyki,

  • poznać podstawy programowania,

  • rozwinąć umiejętność zadawania pytań (Jak to działa? Dlaczego tak jest?),

  • rozwinąć wyobraźnię, umiejętność kreatywnego i logicznego myślenia,

  • nauczyć się pracy w zespole,

  • doskonale bawić się nauką.​

Anna Jakończuk

Search By Tags
bottom of page