top of page

Światowy Dzień Meteorologii w naszej szkole.

23 marca -Światowy Dzień Meteorologii

Z tej okazji jutro w Szkole Podstawowej nr 1 w Barczewie znowu będzie się działo. :) Na wszystkich jutrzejszych lekcjach wiadomości z poszczególnych przedmiotów uczyć się będziecie w nawiązaniu do zagadnień z dziedziny meteorologii. Od godziny 8.00, między lekcjami, zapraszamy również do szkolnej biblioteki! Czekają tam na Was różne zabawy, quizy i eksperymenty pogodowe. PRZYJDŹ I WYGRAJ SŁODKIE NIESPODZIANKI. A może uda Ci się odkryć prawdę o skarbie zakopanym na końcach tęczy? Na pierwsze 3 osoby, które prawidłowo rozwikłają wszystkie meteorologiczne zagadki czekają NAGRODY - NIESPODZIANKI !!! Dla pozostałych nagrody pocieszenia. O godz. 13.15 warto też zajrzeć do świetlicy szkolnej w bud. B i wziąć udział w Internetowym Quizie Meteorologicznym - również z nagrodami. Pamiętajcie jednak, do tej zabawy potrzebny Wam będzie telefon, laptop lub tablet. Życzymy miłej zabawy

Search By Tags
bottom of page