top of page

Święto Babci i Dziadka


20.01.2017 roku w klasie 0 SP1 w Barczewie, odbyła się uroczystość z okazji „Dnia Babci i Dziadka”. Zła aura nie przeszkodziła nam w świetnej zabawie. Dzieci podczas przedstawienie wykazały się talentem wokalnym, recytatorskim oraz tanecznym. Następnie wręczyły laurki, kwiatki i zaprosiły wszystkie Babcie i Dziadków na słodki poczęstunek. Ciasteczka przygotowane przez dzieci smakowały najbardziej. Potem rozpoczęły się konkursy np. ”Czy znasz swojego wnuka”?, „Spacer we dwoje”, „Czy to ja”, „Taniec z Babcią” itp.

Na koniec wnuki zademonstrowały taniec, którego później nauczyły swoich dziadków.. Wszystkie Babcie i Dziadkowie byli bardzo zadowoleni i powiedzieli, ze na pewno odwiedzą nas za rok.

Dzieci z klasy 0 wraz z wychowawczynią Jolą Pawłowiec

Search By Tags
bottom of page