top of page

Walentynki w Szkole Podstawowej nr 1 w Barczewie

Dnia 14.02.2015 r. w naszej szkole obchodziliśmy Dzień Zakochanych. Przygotowania trwały już od tygodnia: ozdabialiśmy sale i korytarze sercami i amorami, a na korytarzu stała Walentynkowa Skrzynka, do której można było wrzucić kartkę, wierszyk czy mały upominek. Uczniowie mogli też przynieść własnoręcznie robioną walentynkę na konkurs.

Tego dnia wszyscy przyszliśmy ubrani na czerwono a Walentynkowa Poczta rozdawała walentynki. W auli szkoły Samorząd Uczniowski wystawił dużą szkolną walentynkę zrobioną z prześcieradła, na którym każdy mógł się podpisać na pamiątkę.

Rozstrzygnięto konkurs na najpiękniejszą walentynkę, który wygrała Aleksandra Olender z klasy VIe – gratulacje! Było dużo uśmiechów i radości oraz ciepłych uczuć.

Sporządziła:

Ewelina Wróblewska

Opiekun SU

Search By Tags
bottom of page