top of page

Spotkanie Bożonarodzeniowe.

W piątek 16 grudnia 2016 roku w hali sportowej Szkoły Podstawowej nr 1 w Barczewie odbyło się tradycyjne Spotkanie Bożonarodzeniowe. Na scenie przez ponad trzy godziny prezentowali się uczniowie naszej szkoły oraz zaproszone gwiazdy. Królowały jasełka, kolędy w różnych aranżacjach i taniec od baletu aż po hip – hop. Zapachami przyciągało stoisko z pierogami przygotowanymi przez szkolne panie kucharki oraz kawiarenka, gdzie serwowano napoje i ciasta upieczone przez rodziców uczniów. Świąteczny kiermasz pozwolił zaopatrzyć się w nietuzinkowe ozdoby świąteczne, stroiki, kartki pocztowe czy figurki własnoręcznie wykonane przez uczniów.

Spotkanie udało się dzięki zaangażowaniu wszystkich pracowników szkoły, rodziców, instytucji współpracujących z naszą szkołą oraz sponsorów.

Za obecność, hojne wsparcie oraz wszelką życzliwość serdecznie dziękujemy.

Search By Tags
bottom of page