top of page

Życie i twórczość Feliksa Nowowiejskiego- Konkurs Gminny


7 listopada 2016 roku w Skarbcu Kultury Europejskiej w Barczewie odbył się Gminny Konkurs Życie i twórczość Feliksa Nowowiejskiego. Naszą szkołę reprezentowała drużyna w składzie: Gabriela Dziedzina z klasy VI d, Paweł Białecki i Patryk Goworek z klasy V b. Uczniowie musieli odpowiedzieć na 30 pytań związanych z życiem kompozytora "Roty", rozpoznać fragmenty utworów muzycznych autorstwa Nowowiejskiego i wskazać, co przedstawiają prezentowane fotografie. Gabrysia, Paweł i Patryk okazali się godnymi reprezentantami szkoły noszącej imię Feliksa Nowowiejskiego, gdyż zdobyli I miejsce w kategorii szkół podstawowych. Gratulujemy i dziękujemy!

Szkolny etap konkursu przygotowały nauczycielki:

Anita Januszewska i Danuta Gnatowska.

Search By Tags
bottom of page