top of page

Dzień Dziecka.


Szkoła Podstawowa Nr 1 w Barczewie serdecznie zaprasza

na Festyn z okazji Dnia Dziecka, który odbędzie się 1 czerwca 2016 r. w godz. 16:00 - 19:00, przy Szkole Podstawowej nr 1 w Barczewie. Wspólnie, jako społeczność szkolna (uczniowie, rodzice, pracownicy) organizujemy w tym dniu atrakcje dla dzieci i ich rodzin, tj: występ grupy Młode Wilki, występ Iluzjonisty, pokaz Ochotniczej Straży Pożarnej oraz występy uczniów. Ponadto będzie można uczestniczyć w wielu zabawach, tańcach, konkursach oraz zawodach, a zarazem skosztować pysznych ciast oraz innych wyrobów. Organizacja i atrakcje przewidziane na ten dzień są możliwe, dzięki pozyskanym środkom przez Stowarzyszenie Przyjaciół Szkoły Podstawowej nr 1 w Barczewie, którego członkami są rodzice i pracownicy szkoły. Jednakże w tym dniu chcemy również zebrać środki na największy prezent dla naszych dzieci, a mianowicie na zewnętrzny stół do tenisa stołowego, który zamierzamy ustawić przy bibliotece szkolnej. By zebrać środki prosimy o zaangażowanie się wszystkich do przygotowania stoisk i szukania sponsorów o pomoc rzeczową na te stoiska (m.in. nagrody, fanty, gadżety, książki, bilety, wejściówki, asortyment firm, itp....) lub finansową (Stowarzyszenie Przyjaciół Szkoły Podstawowej nr 1 w Barczewie Nr konta:60 2030 0045 1110 0000 0409 0970 / KRS:0000 4977 43). Statut Stowarzyszenia umieszczony jest na stronie szkoły www.sp1barczewo.wix.com/szkola Dzięki współpracy na pewno uda nam się zebrać środki na zewnętrzny stół do tenisa stołowego, jako prezent dla dzieci.

Z poważaniem Jolanta Pastuszenko Dyrektor Szkoły Podstawowej nr 1 w Barczewie


Search By Tags
bottom of page