top of page

Spotkania Wielkanocne

W naszej szkole 23 marca 2016 roku odbyły się Spotkanie Wielkanocne w których uczestniczyły kl I-III oraz przedszkolaki z grupy „Pszczółek” i „”Żabek” z Przedszkola Miejskiego w Barczewie. Program artystyczny pt. „Uśmiechnięte święta” przygotowały dzieci z klasy ID i IB pod opieką pani Bożeny Czech i pani Barbary Psalke. Było świątecznie, wiosennie, kolorowo

i wesoło. W przedstawieniu uczniowie przypomnieli tradycje związane ze Świętami Wielkanocnymi oraz opowiedzieli o symbolice potraw świątecznych.

Po południu na Spotkanie Wielkanocne przybyli rodzice naszych uczniów, których dzieci również wprowadziły w świąteczną atmosferę . Po występie dzieci wspólnie z rodzicami wykonali przepiękne pisanki wielkanocne według własnego pomysłu, wykorzystując do tego różne materiały plastyczne. Było to miłe popołudnie zarówno dla dzieci jak i zabieganych i zapracowanych rodziców, którzy na chwilę mogli oderwać się od przedświątecznych obowiązków i spędzić czas razem ze swoimi pociechami.


Bożena Czech

Search By Tags
bottom of page