Uczniowie barczewskiej podstawówki laureatami wojewódzkich konkursów przedmiotowych.

Uczniowie barczewskiej podstawówki

laureatami wojewódzkich konkursów przedmiotowych.

14 marca 2016 r. ogłoszone zostały wyniki etapu wojewódzkiego konkursów przedmiotowych organizowanych przez Warmińsko- Mazurskiego Kuratora Oświaty, których celem jest rozwijanie zainteresowań i motywowanie uczniów do uczenia się oraz wspieranie ich uzdolnień. Z radością i dumą przyjęliśmy informację o sukcesach uczniów naszej szkoły:

• Aleksandra Mielniczuk, uczennica klasy VI c została LAUREATKĄ KURATORYJNEGO KONKURSU PRZEDMIOTOWEGO Z JĘZYKA ANGIELSKIEGO,

• Patryk Goworek, uczeń klasy IV b został LAUREATEM KURATORYJNEGO KONKURSU PRZEDMIOTOWEGO Z HISTORII,

• Kajetan Łukomski, uczeń klasy VI d został LAUREATEM KURATORYJNEGO KONKURSU PRZEDMIOTOWEGO Z PRZYRODY.

Aleksandra Mielniczuk i Kajetan Łukomski, oprócz tytułów laureata, zdobyli również tytuły FINALISTÓW KURATORYJNEGO KONKURSU PRZEDMIOTOWEGO Z HISTORII.

Uczniowie doskonalili swoje umiejętności pod okiem nauczycieli: z języka angielskiego - pani Marty Nejfelt, z historii - pani Elżbiety Bilkiewicz, z przyrody - pani Anity Januszewskiej.

Wszystkim Uczniom serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów w zgłębianiu tajników wiedzy i pogłębianiu swoich zainteresowań!

Jednocześnie zachęcamy do pracy uczniów klas młodszych. Mamy nadzieję, że sukcesy koleżanek i kolegów będą dla nich motywacją do działania w przyszłym roku szkolnym.

Anita Januszewska

Search By Tags