top of page

Uczniowie barczewskiej podstawówki laureatami wojewódzkich konkursów przedmiotowych.
Uczniowie barczewskiej podstawówki

laureatami wojewódzkich konkursów przedmiotowych.


14 marca 2016 r. ogłoszone zostały wyniki etapu wojewódzkiego konkursów przedmiotowych organizowanych przez Warmińsko- Mazurskiego Kuratora Oświaty, których celem jest rozwijanie zainteresowań i motywowanie uczniów do uczenia się oraz wspieranie ich uzdolnień. Z radością i dumą przyjęliśmy informację o sukcesach uczniów naszej szkoły:

  • Aleksandra Mielniczuk, uczennica klasy VI c została LAUREATKĄ KURATORYJNEGO KONKURSU PRZEDMIOTOWEGO Z JĘZYKA ANGIELSKIEGO,

  • Patryk Goworek, uczeń klasy IV b został LAUREATEM KURATORYJNEGO KONKURSU PRZEDMIOTOWEGO Z HISTORII,

  • Kajetan Łukomski, uczeń klasy VI d został LAUREATEM KURATORYJNEGO KONKURSU PRZEDMIOTOWEGO Z PRZYRODY.

Aleksandra Mielniczuk i Kajetan Łukomski, oprócz tytułów laureata, zdobyli również tytuły FINALISTÓW KURATORYJNEGO KONKURSU PRZEDMIOTOWEGO Z HISTORII.

Uczniowie doskonalili swoje umiejętności pod okiem nauczycieli: z języka angielskiego - pani Marty Nejfelt, z historii - pani Elżbiety Bilkiewicz, z przyrody - pani Anity Januszewskiej.

Wszystkim Uczniom serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów w zgłębianiu tajników wiedzy i pogłębianiu swoich zainteresowań!

Jednocześnie zachęcamy do pracy uczniów klas młodszych. Mamy nadzieję, że sukcesy koleżanek i kolegów będą dla nich motywacją do działania w przyszłym roku szkolnym.

Anita Januszewska

Search By Tags
bottom of page