top of page

Konkurs wokalny klas I - III.


Dnia 20 stycznia 2016r odbył się konkurs wokalny dla uczniów klas I-III zorganizowany w ramach bloku imprez związanych z obchodami „Roku Feliksa Nowowiejskiego”. W konkursie wzięło udział 28 uczestników, którzy zostali wyłonieni w drodze eliminacji klasowych. Komisja konkursowa w składzie: Bogumiła Lisowska, Lucyna Szych, Barbara Psalke i Bożena Czech oceniła prezentacje zdolnych, młodych wykonawców i wyłoniła zwycięzców:

I miejsce: Anna Łukasik kl. Ic i Zuzanna Szewczyk kl. IIe

II miejsce: Amelia Czeszejko-Sochacka kl.IIIc

III miejsce: Zuzanna Fyda kl. IIe

Wyróżnienia:

Konstanty Kwiatkowski kl. Id

Zespół I – Aleksandra Sęk, Nina Choromańska.

Zespół II – Angelika Silska, Dżesika Jarkiewicz, Klaudia Pieczkowska, Wiktoria Piórkowska.

Zespół III – Monika Borysiewicz, Zuzanna Gąsiewska, Natalia Szejn.

Wszystkim uczestnikom serdecznie dziękujemy za udział a laureatom życzymy kolejnych sukcesów.

Bożena Czech

Search By Tags
bottom of page