top of page

"Bezpieczne Ferie"-Tumiany 2016

15 stycznia 2016 r. uczniowie naszej szkoły (z klas V i VI) uczestniczyli w akcji pokazowej - "Bezpieczne Ferie"zorganizowanej w Tumianach nad jeziorem przez Starostwo Powiatowe w Olsztynie oraz Gminę Barczewo we współpracy z Komendą Miejską Policji w Olsztynie, Państwową Strażą Pożarną w Olsztynie, Ochotniczą Strażą Pożarną w Barczewie

i Nadleśnictwem Olsztyn. Dzieci zapoznały się z zasadami bezpiecznego zachowania na lodzie, brały udział w pokazach udzielania pierwszej pomocy tonącemu w przerębli, a także nauczyły się jak się zachować w kontakcie z agresywnym psem. Uczestniczyły w konkursach

i skorzystały z przygotowanego posiłku. Mamy nadzieję, że dzięki tym pokazom nasi uczniowie będą bezpiecznie spędzać ferie zimowe i wrócą uśmiechnięci i wypoczęci do szkoły.


Bình luận

Đã xếp hạng 0/5 sao.
Chưa có xếp hạng

Thêm điểm xếp hạng
Search By Tags
bottom of page