top of page

Wojewódzka Konferencja Szkół promujących Zdrowie

30 listopada 2015 r. w Orzyszu odbyła się Wojewódzka Konferencja Szkół Promujących Zdrowie. Naszą szkołę reprezentowały: Dyrektor p. Jolanta Pastuszenko, koordynator ds. bezpieczeństwa i promocji zdrowia Marta Sadowska oraz Anna Jakończuk i Anita Januszewska.W pierwszej części konferencji prezentowały swój dorobek szkoły z województwa warmińsko- mazurskiego, którym w tym roku przyznano Krajowy Certyfikat SzPZ.

Były to: Szkoła Podstawowa im. mjr Henryka Sucharskiego w Orzyszu, Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi nr 2 im. Wojciecha Kętrzyńskiego w Szczytnie oraz nasza szkoła - Szkoła Podstawowa nr 1 im. Feliksa Nowowiejskiego w Barczewie.

W drugiej części ww. placówki wspólnie poprowadziły warsztaty i konsultacje na temat planowania oraz procedur związanych z przeprowadzeniem i przygotowaniem wniosku dla szkół obecnie przygotowujących się do jego złożenia.


Koordynator ds. bezpieczeństwa i promocji zdrowia

Marta Sadowska

Search By Tags
bottom of page