top of page

Akcja "Gorączka złota 2016" rozpoczęta


Akcja „Gorączka Złota 2016” rozpoczęta.

Szkolne Koło PCK ogłasza rozpoczęcie kolejnej edycji akcji „Gorączka Złota”.

Przypominamy, że wzorem lat ubiegłych zbieramy monety o nominałach 1-, 2- i 5- groszowych i w swoich klasach wsypujemy je do ubiegłorocznych lub nowych, przygotowanych przez dzieci ze Szkolnego Koła PCK, pojemników.

Pojemniki na monety wystawione zostały również w świetlicy w bud. A i B oraz w sklepiku szkolnym. Akcja trwać będzie do 31 maja 2016 r.

Zachęcamy Rodziców i Uczniów do ponownego udziału w akcji.

Może w tym roku uda nam się pobić nasz ubiegłoroczny rekord?! Kto wie?

„Gorączka Złota” – to prosty sposób na pomaganie dzieciom z najuboższych rodzin.

Pomóżmy potrzebującym dzieciom wyjechać na wakacje!

Akcja „Gorączka Złota” oprócz pozyskiwania środków na dofinansowanie letniego wypoczynku dla dzieci w trudnej sytuacji materialnej ma także wymiar społeczny, podczas akcji promowana jest idea wolontariatu - bezinteresownej pomocy drugiej osobie.

Szkolne Koło PCK

Search By Tags
bottom of page