top of page

Rajd Rowerowy

19 września 2015 spod Szkoły Podstawowej w Barczewie wyruszyliśmy na Rajd Rowerowy do Zalesia na plażę miejską. Na miejscu były zabawy, konkursy, śpiewy z harcerzami i pieczenie kiełbasek przy ognisku. Były zapytania, czy będzie takich rajdów więcej? Otóż, tak. Mamy ku temu już nie tylko miejsca i drogi ale powody.

Drodzy uczestnicy rajdu rowerowego, jeszcze raz pięknie dziękuję za tak liczny udział, a organizatorom za wspaniałą zabawę. Szczególnie Pani Kamili Iwanowisz Przewodniczącej Stowarzyszenia Przyjaciół Szkoły Podstawowej nr 1 w Barczewie, Pani Monice Hemmerlnig, Pani Beacie Dąbrowskiej, Pani Kindze Sidorczuk, Pani Marcie Sadowskiej, Pani Joannie Bonus, Pani Małgorzacie Mielniczuk, Panu Danielowi Szkutnik, Panu Adamowi Zmyślonemu i wszystkim zaangażowanym rodzicom.

Mam nadzieję do kolejnego wspólnego rajdu, bądź innej udanej imprezy.

Jolanta Pastuszenko

Więcej zdjęć na naszym profilu na facebook'u: https://www.facebook.com/sp1barczewo

Search By Tags
bottom of page