top of page

Ogólnopolski Program „Trzymaj formę”

W ramach programu „Trzymaj formę”, 10 marca 2015 roku zostały przeprowadzone warsztaty dla rodziców uczniów klas IV - VI, pt. „Żywienie dziecka w wieku szkolnym”. Warsztaty poprowadziła Pani mgr inż. Anna Danielewicz z Katedry Żywienia Człowieka UWM w Olsztynie.

W dążeniu do dobrego samopoczucia, zarówno fizycznego, jak i psychicznego, zasadniczą rolę odgrywają prawidłowe nawyki żywieniowe. Rodzice dowiedzieli się jak zmienić złe nawyki żywieniowe, wyeliminować z diety niepożądane produkty oraz rozpocząć racjonalne odżywianie, a tym samym przestawić się na zdrowy styl życia. Dowiedzieli się ponadto, jak robić zdrowe zakupy i łączyć składniki we własnej kuchni, tak by dodawały energii, a nie zbędnych kilogramów.


Opracowała: Anna Zientek

Search By Tags
bottom of page