top of page

Spotkanie uczniów szkoły podstawowej z siatkarzami - absolwentami placówki

11 marca 2015 r. nauczyciele wychowania fizycznego Szkoły Podstawowej nr 1 w Barczewie i Gimnazjum w Barczewie zorganizowali spotkanie uczniów szkoły podstawowej z siatkarzami - absolwentami placówki. Gośćmi uroczystości byli: Mateusz Olbryś - wicemistrz Polski na Olimpiadzie Młodzieży w Krakowie 2012, IV m-ce w Mistrzostwach Polski Kadetów, I m-ce na ogólnopolskiej licealiadzie, mistrz województwa juniorów 2012/2013, 2014/2015, V m-ce w młodej lidze 2013/2014; Patryk Szwaradzki – II m-ce w Mistrzostwach Polski Kadetów, mistrz Polski AZS-ów, V m-ce w Mistrzostwach Polski Juniorów, VII m-ce w Mistrzostwach Polski Juniorów, wicemistrz Województwa W-M Juniorów, mistrz województwa W-M Kadetów; Dominik Prażmo - III m-ce w Mistrzostwach Województwa Zachodniopomorskiego Kadetów 2011/2012, III m-ce w 1/8 Finału Mistrzostw Polski Kadetów w Olsztynie 2012 jako zawodnik UKS Libero Wałcz, III m-ce w Turnieju Powiatowym Siatkówki w Olsztynku 2014, VI m-ce w 3 lidze seniorów w sezonie 2013/2014; Adrian Rybak - III m-ce w Międzynarodowym Turnieju Siatkówki Juniorów w Malborku 2011, udział w finałach i V m-ce w turnieju finałowym Mistrzostw Województwa Mazowieckiego Juniorów jako Pekpol Ostrołęka. Obecnie od 2 lat w UKS GALA Barczewo, III m-ce w Turnieju Powiatowym Siatkówki w Olsztynku 2014, IV m-ce w 3 lidze seniorów w sezonie 2013/2014. Celem spotkania była promocja siatkówki jako jednej z możliwości rozwijania swojego talentu, alternatywy spędzania wolnego czasu oraz przybliżenie zebranym sylwetek sportowców, zarówno od strony sportowej, jak i osobistej. Siatkarze opowiedzieli m.in. o początkach swoich karier, o największych sukcesach, wytrwałości i cierpliwości sportowca, o zespołach w których grają i dyscyplinie, którą uprawiają. Uczniowie mogli także obejrzeć trofea i medale zdobyte przez naszych gości. Dziękujemy za wizytę, autografy i zdjęcia.

Search By Tags
bottom of page